Mediniai langai - privalumai, trūkumai 

Langų apdaila kaunas 8602-87613, langų apdaila kaunas, langų apdaila kaunas, langų apdaila kaunas, langų apdaila kaunas, langų apdaila kaunas, langų apdaila kaunas


Mediniai langai, sėkmingai konkuruojantys su plastiku ir aliuminiu, turi daug privalumų dėl savo funkcinių ir estetinių savybių. Žinoma, yra keletas niuansų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pasirinkdami medinius langus savo namams. Juos šiame straipsnyje ir apžvelgsime.

Medinių langų ilgaamžiškumas
Žmonių norai, ypač kalbant apie interjerą, linkę kisti gana dažnai ir dėl įvairių priežasčių. Tačiau, vos susidūrę su remonto darbais, dažniausiai norime juos užbaigti kaip įmanoma greičiau. Todėl, jei domitės galimybe namuose įsirengti medinius langus, vertėtų žinoti, kad kokybiškai pagaminti bei gerai prižiūrimi jie gali tarnauti pusę amžiaus ar net ilgiau. Atnaujinti medį nėra sunku, jį galima tiesiog reguliariai padengti naujais dažais.

Net vienas žmogus gali daug nuveikti visame pasaulyje, ypač kai kalbama apie gamtos išsaugojimo idėjas. Mediniai langai yra ekologiškas pasirinkimas visomis prasmėmis. Visų pirma, pati mediena yra natūralus, atsinaujinantis gamtos šaltinis, o kitos medžiagos, reikalingos mediniams langams gaminti, taip pat yra natūralios (bent jau tokias turėtų rinktis sąmoningi gamintojai). Naudojant langus į aplinką nepatenka jokių kenksmingų medžiagų, o jų perdirbimas nesukelia jokių neigiamų padarinių.

Puikios šilumos izoliacijos savybės
Mediniai langai gerai sulaiko šilumą, o lango rėmą malonu liesti net ir tada, kai lauko temperatūra yra žemiau nulio. Geros medinių langų izoliacinės savybės pasiteisina ypač tokiomis aplinkybėmis, kai šilumos energijos kaina nuolat kyla, nes, palyginti su aliuminio ar plastiko langais, mediniai langai užtikrina daug geresnę šilumos izoliaciją. Mediniai langai neleidžia rėmuose susidaryti šalčio tiltams, taip pat neleidžia kondensuotis vandeniui. Būdama natūrali žaliava, mediena leidžia orui laisvai cirkuliuoti į patalpas ir iš jų, todėl yra sakoma, jog mediniai langai „kvėpuoja“. Šis procesas padeda išlaikyti drėgmės balansą patalpose.

Patvarumas
Mediena yra tvirta medžiaga, todėl iš jos pagaminti langai yra daug tvirtesni, palyginti su langais, pagamintais iš plastiko. Kaip ši savybė pasitarnauja praktikoje? Mediniai langai gali atlaikyti sunkesnius stiklus, todėl jie populiarūs renkantis netradicinių formų ar didesnių matmenų langus.

Pritaikymas prie interjero
Nesvarbu, ar jūsų namuose vyrauja solidi klasika, ar kuklus skandinaviškas stilius: mediniai langai puikiai derės prie bet kokio interjero. Jei įprasti langų modeliai jums nėra priimtini, pasiūlysime jums galimybę susikurti savo svajonių medinius langus. Pagal užsakymą pagaminti mediniai langai lengvai tiks prie esamo jūsų namų interjero ir tarnaus ilgus metus.
Langų angokraščių apdaila Kaune 8602-87613, langų angokraščių apdaila Kaune, langų angokraščių apdaila Kaune, langų angokraščių apdaila Kaune, langų angokraščių apdaila Kaune, langų angokraščių apdaila Kaune


Trūkumai
Tikslesni niuansai:

Palyginti su plastikiniais, mediniai langai yra brangesnė investicija.
Nors medinių langų gamyboje naudojamos papildomos medžiagos, didinančios atsparumą drėgmei, eksploatuojant langus patartina jas kartkartėmis įmirkyti.
Kas 5-10 metų verta atnaujinti medinius langus (nušveisti, nuvalyti, impregnuoti, perdažyti, perlakuoti). Tokiu būdu jie tarnaus gerokai ilgiau.
Visi mūsų langai yra pagaminti mūsų gamykloje ir yra įskaičiuoti į kiekvieno pasirinkto projekto kainą. Mes siūlome laminuotus medinius langus su dvigubu stiklu ir kokybiškomis rankenomis. Taip pat siūlome galimybę projekte nemokamai pakeisti langų dydžius. 
< ATGAL

Susikurkite interneto svetainę arba internetinę parduotuvę su „Mozello“.

Greitai, lengvai, be programavimo.

Pranešti apie piktnaudžiavimą Sužinoti daugiau